Novinky

Druhé pololetí školního roku je ideálním časem pro nové aktivity pro vaše děti. V naší nabídce najdete různorodé kroužky, které osloví každého malého i většího nadšence - Lego kroužek, Chytré hraní, Výtvarný kroužek, Angličtina a mnoho dalšího.

Šéfredaktorka deníku FORUM 24 Johana Hovorková a šéfredaktor Týdeníku FORUM Pavel Šafr několik měsíců natáčeli podcast nazvaný Vyprávěj mi o komunismu. V něm Pavel Šafr popisoval své každodenní zážitky z doby komunismu. Ať už se to týkalo kteréhokoli tématu, výsledek byl jasný: před rokem 1989 tu byla totalita a není možné ji jen tak zpochybňovat,...

NOVÝ KROUŽEK, který jsme připravili pro děti prvního stupně základní školy. S dětmi se vydáme do lesa a nasbíráme nejrůznější druhy přírodních materiálů, budeme společně tvořit v prostorách volnočasového centra na zámku v Kostelci nad Černými lesy. Kroužek povede floristka a aranžérka s letitou praxí.

KLUB SENIORŮ

18.09.2023

Klub je určen pro všechny, kteří se cítí být osamělí, chybí jim společnost vrstevníků a nemají s kým sdílet své záliby. Vítáme i ty, kteří jsou obklopeni rodinou, přáteli, a přesto touží stále po něčem novém – po setkání s dosud neznámými lidmi, po nových vědomostech i nových zážitcích.

Kroužky

13.09.2023

Od září nabízíme širokou škálu kroužků. Mimo tyto kroužky také organizujeme KLUB SENIORŮ, který probíhá každý čtvrtek od 15:00.

Klub seniorů

27.04.2023

Tvoříme pro Vás klub seniorů, který se koná každou středu od 15:00 hodin. Klub je určeny pro všechny, kteří se cítí být osamělí, chybí jim společnost vrstevníků, nemají s kým sdílet své zájmy a záliby. Ale i pro ty, kteří jsou obklopeni rodinou, přáteli, ale touží stále po něčem novém – po setkání s dosud neznámými lidmi, po nových...

Ve spolupráci s knihkupectvím 2 veverky jsme po vaše děti připravili povídání o vzniku knihy a workshop,
na kterém si mohou děti od 3 let do 10 let vyrobit vlastní knížku.Máte doma nějaké přečtené knihy a rádi byste je vyměnili za jiné?

Jaroslav Kmenta je český investigativní novinář a spisovatel, reportér časopisu Reportér. Zabývá se vnitropolitickými kauzami, propojeností politických, podnikatelských a mafiánských kruhů a odhalováním korupce. V letech 1993-2000 a 2003-2013 působil v deníku Mladá fronta DNES.