Novinky

NOVÝ KROUŽEK, který jsme připravili pro děti prvního stupně základní školy. S dětmi se vydáme do lesa a nasbíráme nejrůznější druhy přírodních materiálů, budeme společně tvořit v prostorách volnočasového centra na zámku v Kostelci nad Černými lesy. Kroužek povede floristka a aranžérka s letitou praxí.

KLUB SENIORŮ

18.09.2023

Klub je určen pro všechny, kteří se cítí být osamělí, chybí jim společnost vrstevníků a nemají s kým sdílet své záliby. Vítáme i ty, kteří jsou obklopeni rodinou, přáteli, a přesto touží stále po něčem novém – po setkání s dosud neznámými lidmi, po nových vědomostech i nových zážitcích.

Kroužky

13.09.2023

Od září nabízíme širokou škálu kroužků. Mimo tyto kroužky také organizujeme KLUB SENIORŮ, který probíhá každý čtvrtek od 15:00.

Klub seniorů

27.04.2023

Tvoříme pro Vás klub seniorů, který se koná každou středu od 15:00 hodin. Klub je určeny pro všechny, kteří se cítí být osamělí, chybí jim společnost vrstevníků, nemají s kým sdílet své zájmy a záliby. Ale i pro ty, kteří jsou obklopeni rodinou, přáteli, ale touží stále po něčem novém – po setkání s dosud neznámými lidmi, po nových...

Ve spolupráci s knihkupectvím 2 veverky jsme po vaše děti připravili povídání o vzniku knihy a workshop,
na kterém si mohou děti od 3 let do 10 let vyrobit vlastní knížku.Máte doma nějaké přečtené knihy a rádi byste je vyměnili za jiné?

Jaroslav Kmenta je český investigativní novinář a spisovatel, reportér časopisu Reportér. Zabývá se vnitropolitickými kauzami, propojeností politických, podnikatelských a mafiánských kruhů a odhalováním korupce. V letech 1993-2000 a 2003-2013 působil v deníku Mladá fronta DNES.

Velikonoční stezka a dílnička pro děti v našem volnočasovém centru na zámku. Přijďte strávit nedělní odpoledne na zámek.

Vítání jara

21.03.2023

Přijďte strávit jarní odpoledne do volnočasového centra na zámek. Děti si zasadí bylinky, ozdobí květináč a vyrobí si do něj ozdobu. Vyrostlé bylinky pak mohou použít na zdravé svačinky.

Přijďte se naladit na jaro a vytvořit si jarní věnec na dveře či stůl podle vlastní fantazie. Bude připraven všechen možný přírodní materiál, půjčíme vám potřebné nářadí a ukážeme vám jak na to Bude zajištěno i drobné občerstvení.