PŘIPRAVUJEME PRO VÁS

HERNIČKA PRO NEJMENŠÍ

Už brzy se můžete těšit na otevření další místnosti našeho komunitního centra, která bude sloužit pro některé kroužky, jako klubovna pro příměstské tábory nebo volná hernička pro naše nejmenší.

Jak už víte, v průběhu roku 2022 jsme využívali prostory v Kutnohorské ulici, ale od prosince 2022 se naše volnočasové centrum Za radost nachází na 2. nádvoří zámku v Kostelci nad Černými lesy. Tento prostor jsme získali jako partner v rámci projektu "Vidět, cítit a zažít les na zámku v Kostelci nad Černými lesy".

Díky dobrým vztahům a dlouhodobému společnému cíli jsme od ČZU, která se o prostory zámku dlouhodobě stará, nyní získali k užívání ještě sousední místnost. Naše komunitní centrum se tak v blízké době rozšíří a my se moc těšíme, až se tam společně podíváme.

Čeká nás ještě hodně práce - vyklizení prostorů, nutné stavební úpravy a vymalování stěn, pořízení vybavení... Kromě koberce, světel, botníku a dalších věcí, bychom rádi pořídili i nové vzdělávací hračky, knihy a pomůcky, které pak budete mít k dispozici vy nebo vaše děti.

Rádi bychom vytvořili prostor, kde se vy i vaše děti budete cítit dobře, bezpečně a budete se těšit na nová setkání. Samozřejmostí je malé občerstvení v podobě nápojů nebo malé svačinky.

Herna bude pro veřejnost otevřená od září 2024
v úterý od 15:00 do 17:00 a v pátek od 9:00 do 11:00
(bližší informace pro vás chystáme).


Vstupné 100 Kč.

Kapacita 10 dětí s doprovodem.