Pomáháme

Jsme parta lidí, která spojila své síly a snažíme se zlepšit váš i náš život ve městě Kostelec nad Černými lesy. 


Dětské hřiště v uličce

Celý víkend jsme pracovali, abychom pro děti vytvořili malované hry na chodník. Hry rozvíjí hrubou motoriku i slovní zásobu. Použity byly ekologické barvy, které na konci své životnosti zmizí a zanechají nepoškozený podklad v původním stavu. Tatáž hra může být obnovena nebo může být nahrazena novou, neokoukanou. Hry se nachází v uličce za Sokolovnou. Přikládáme malou ukázku. Moc děkujeme všem, co se na realizaci podíleli a celý víkend nezištně pracovali jen tak pro radost.

Rozdáváme radost

Vždy před vánoci zavítáme do Domovu pro seniory nejen my a balíčky, ale také radost v podobě hudby hrané na harmoniku. Veselé vánoce! 


Pomoc Ukrajině

Ihned po vypuknutí války jsme neváhaly ani chvilku a otevřely v centru Kostelce komunitní centrum pro Ukrajince. Místo pro společné setkávání, potkávání, trávení volného času. Nabízely jsme pomoc nejen materiální, ale i s hledáním práce, školy, zavedení jazykových kurzů. Prostory mohli navštěvovat i místní a pomáhat ukrajinským uprchlíkům se začleněním do společnosti. 

Podpora během covidu

Rozdávali jsme radost. Spojili jsme síly s Město Kostelec nad Černými lesy a roznesli malé pozdravení místním seniorům. V Kostelci žije 732 seniorů nad 65 let a chtěli jsme je ujistit, že tu pro ně jsme. Tato doba pro některé z nich nebyla a není lehká. Děkuji moc francouzské kosmetické značce Yves Rocher Česká republika, že reagoval ihned na můj e-mail a darovali nám 500 krému pro tuto akci! Děkujeme!

Hračky do školky

Díky našemu sponzorovi, jsme minulý týden odnesli velkou bednu s novými hračkami do školky v Kostelci nad Černými lesy. Reagovali jsme tak na příspěvek jedené maminky v místní skupině.