LÉTO S RADOSTÍ! Nabídka příměstských táborů léto 2023

01.02.2023

Přijďte za námi a užijte si zábavné léto! Máme pro Vás řešení, které se postará o děti tak, aby se doma nenudily a naopak prožily ty nejlepší dny jejich prázdnin.

V průběhu celých letních prázdnin 2023 budou V ZA RADOSTI probíhat příměstské tábory. Těšit se můžete na výtvarné tvoření, toulky okolní přírodou, tématické hry a především spoustu zábavy a zážitků s pohodovými vedoucími!

Vybrat si můžete z pestré škály témat.

Co potřebujete vědět?

Letní příměstské tábory v Za radosti jsou určeny pro děti od 4 do 13 let. Mladší nebo starší děti po domluvě.

Tábory budou probíhat vždy od pondělí do pátku, od 8 do 16:00 hodin. Naše základna je ve Volnočasovém centru na zámku.

15 dětí je kapacita na jeden turnus. V případě nenaplnění kapacity nebude tábor zahájen a klientům bude nabídnut alternativní termín nebo vrácena celá proplacená platba. V případě takové situace budou zákazníci informování měsíc před začátkem tábora.

Cena za celý týden je 3 350 Kč (zahrnuje program, obědy, pitný režim). Cena za jeden den je 700 Kč.

STÁHNĚTE SI PŘÍHLÁŠKU

NABÍDKA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ


Dobrodružný tábor 

10. - 14. 7. 2023 

5 - 13 let

Dobrodružný, hravý a zábavný. Každý den máme pro děti připravený tematický program plný soutěží, her nebo tvořivých činností. Součástí je i celodenní výlet ke koním a dalším zvířátkům. Většinu času s dětmi budeme trávit venku v okolní přírodě a zažívat nemalá dobrodružství. Na památku si děti vytvoří táborové tričko. 


Pohybový tábor 

17. - 21. 7. 2023

5 - 13 let

Tábor je zaměřený všestranně. Děti si vyzkouší různé sporty (fotbal, atletiku, kuželky, plavání, jízdu na koních, kroket, panque). Uděláme si celodenní výlet v lese, opečeme si buřty. Hlavním cílem je vytvořit kladný vztah dítěte ke sportu v přátelském prostředí a poznat nové kamarády. Na památku si vytvoří táborovou kšiltovku.

Lego tábor

24. - 28. 7. 2023  nebo 21. - 25.8. 2023

5 - 12 let

Tábor zaměřený na kreativní a vynalézavé tvoření z kostiček lega. Celodenní výlet do legového světa (Praha Brick Corner). Oddechové i sportovní hry. Výroba táborového trička na památku.

Po stopách kosteleckého pokladu 

7. - 11. 8. 2023

4 - 13 let

Jestlipak znáte pověst o ztraceném pokladu? Ne? Tak se s Verčou a vydejte po jeho stopách. Když budete odvážní a pozorní, možná i nějaký najdeme. Těšit se můžete na tematické hry a soutěže, výtvarné dílničky, piknik v přírodě a mnohé další. Na památku si vytvoří multifunkční šátek.